Elektrokola

Úvod k elektrokolům

 

Elektrokola jsou skvělá! Naše kola Cannondale s elektrickou dopomocí dělají váš život o kus jednodušší. Díky nim můžete jet rychleji, urazíte delší vzdálenost a získáte nové zážitky. Který model elektrokola si ale zvolit? Který typ motoru je pro mě vhodný? Jak daleko se na e-biku mohu vydat? Odpovědím na tyto a mnohé další otázky se věnujeme v našem novém průvodci elektrokoly.

 

DATA | //clanky/2022/moterra_neo | C22_Moterra_Neo_Beauty_MAT_3Q.jpg

  

K čemu elektrické kolo slouží?
Jízda na elektrokole je podobná jízdě na standardním kole. Díky elektrické dopomoci vám však poskytne násobně větší požitek z jízdy. Dojedete dál a výš, můžete jet rychleji, prostě si svoji jízdu užijete mnohem více. Jednoduše stačí aktivovat elektrickou dopomoc a máte tak další výraznou porci energie k dispozici.

 

 

Výkon, jež vás doveze až na samý vrchol

 

 

Kde mohu na elektrokole jezdit?
Ať už jezdíte městem do práce, chcete si vychutnat svoji oblíbenou trasu, nebo toužíte překonávat nástrahy přírody, elektrokolo vám pomůže vytěžit naprosté maximum z každé jízdy, na kterou se vydáte. Naše elektrokola jsou vybavena těmi nejnovějšími technologiemi s cílem nabídnout vám čistý ničím nerušený požitek z jízdy.


V čem je elektrokolo lepší?
Pokud se po delší době vracíte k jízdě na kole, chcete vyrazit na delší trasu, plánujete se vzdát auta a místo toho šlápnout do pedálů, nebo si chcete na své kolo naložit zavazadla, nastoupat více výškových metrů, prostě toužíte po vyšším výkonu, elektrokolo je pro vás ideální volbou. Je to tak snadné.

 

 

Můžete jezdit s cílem zlepšit si svoji fyzickou kondici, můžete urazit delší vzdálenost a vézt s sebou více vybavení, můžete nechat auto doma a šetřit tak životní prostředí. Elektrokolo nabízí výhody, díky kterým si troufnete na mnohem víc.

 

Jeďte tam, kam potřebujete. Buďte tam, kde chcete být.

 

 

Jakým způsobem se elektrokolo nabíjí?
Nabíjení je snadné. Stačí pouze propojit baterii se zdrojem a vše se děje automaticky. Naše elektrokola se dodávají s veškerým příslušenstvím pro standardní nabíjení doma i v kanceláři. Každý typ kola je vybaven odpovídajícím typem baterie. Velikost baterie určuje, jak daleko ujedete na jedno nabití, a odpovídá také výkonu použitého motoru. Naše baterie jsou odnímatelné, ale přitom plně integrované do rámu kola. Kapacita baterie se měří ve watthodinách (Wh).


Jak se elektrokolo ovládá?
Ovládání elektrokola je snadné a přirozené. Stačí stisknout tlačítko play a vyrazit. Zvolte si režim dopomoci, šlápněte do pedálů a nechte se unášet s větrem o závod. Veškeré potřebné informace o jízdě se vám zobrazí přímo na ovládacím panelu před vámi. Jednoduší to snad už být ani nemůže.

 

 

Navyšte svůj dojezd až na 160 km na jedno nabití

 

Jak daleko na svém elektrokole dojedu?
Jakou vzdálenost urazíte na svém elektrokole na jedno nabití baterie závisí na mnoha faktorech. Roli zde hraje to, jak rychle šlapete, jakou úroveň dopomoci používáte, kolik toho vezete nebo jak kopcovitý profil zdoláváte. Je to stejné jako, když řídíte auto. Pokud máte nohu neustále na plynu, spotřeba paliva přirozeně roste.

 

 

Stejně tak platí, že čím více na svém elektrokole využíváte dopomoc, tím více energie z baterie spotřebováváte. Nemusíte však mít obavy, dojezd našich elektrokol je opravdu působivý, dobíjení je jednoduché a některé modely můžete navíc dovybavit přídavnými akumulátory, díky kterým navýšíte svůj dojezd až téměř na dvojnásobek.

 

DATA | //clanky/2022/moterra_neo | C22_Moterra_Neo_Beauty_MAT_3Q.jpg

  

 

S cílem nabídnout dokonalá elektrokola vyhovující všem jízdním stylům jsme naše osvědčené typy jízdních kol vybavili těmi nejlepšími elektromotory a bateriovými systémy s prodlouženým dojezdem. Ať už chcete jezdit kdekoli, u nás si vždy vyberete ten správný typ elektrokola.

Abychom mohli pečlivě zvolit to správné vybavení pro konkrétní typ elektrokola, úzce spolupracujeme s předními světovými výrobci motorů Bosch, Shimano a Mahle. Nejenže se vám při jízdě na elektrokolech Cannondale dostane přirozeného pocitu svobody, zároveň zažijete příliv energie, který jste dosud neznali.

 

 

DATA | //clanky/2022/moterra_neo | C22_Moterra_Neo_Beauty_MAT_3Q.jpg

 

 

 

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.