Elektrokola

Elektrokola Cannondale NEO

Dodatečná energie pro víc - více jízdy, vyšší rychlost, delší vzdálenost a hlavně více zábavy. 
V nabídkce Cannondale najdete mnoho kategorií e kol:

» Celoodpružená horská elektrokola

Celoodpružená elektrokola jsou vrcholem pohodlí i možností v jízdě terénem. Tento typ kola je neskutečně zábavný od první chvíle, kdy jej osedláte. Široké pláště dané vlastnosti ještě podtrhnou. Cannondale má v nabídce rovnou dvě úrovně celoodpružených elektrokol – trailově laděné modely Habit Neo se zdvihy 140/130 a enduro modely Moterra se zdvihy 160/160 pro ještě agresivnější jízdu.

» Horské pevné elektrokolo

S Cannondale Tesoro Neo X zažijete více dobrodružství mimo město po nezpevněných cestách. Toto elektrokolo je ideální volbou pro výlety a cestování a je tomu přizpůsobena i jeho výbava. Součástí je i zadní nosič o nosnosti 25 kg, stojánek, blatníky. Prostě vše, co pohodlné cestování vyžaduje.

» Městské a fitness elektrokolo

Tyto typy elektrokol jsou určeny pro pohyb po zpevněných asfaltových cestách. Tomu jsou plně přizpůsobeny svojí výbavou, prostřednictvím které je myšleno na bezpečnost v rušném silničním provozu i komfort převozu zavazadel. Tento typ e-kola najdete u kategorií Cannondale Mavaro a Canvas Neo.

Fitness elektrokola jsou převážně určena pro aktivní jízdu za účelem zlepšení a udržení dobré tělesné kondice, ale najdou své uplatnění i u dalších příznivců cyklistiky. V nabídce značky Cannondale je představují modely Cannondale Quick NeoQuick Neo SL a Treadwel Neo. Součástí standardní výbavy některých těchto modelů je zadní světlo, stojánek, přední nosič či přední a zadní blatník.

» Silniční a gravel elektrokolo

Cannondale SuperSix Neo nabízí modely s vlastnostmi klasického silničního kola doplněného lehkou a nenápadnou dopomocí motoru Ebike Motion, kterou využijete příležitostně v příkrém stoupání či jízdě proti větru. Model SuperSix Evo Neo 1 váží pouhých 11,3 kg!

Elektrický gravel bike Topstone NEO je vybaven plnohodnotnou baterií a středovým motorem Bosch. V nabídce naleznete jak modely na kole 700c tak i model s unikátní vidlicí Lefty a menšími koly 650b s objemnějšími plášti.

 

Technologie

Dokonalá výkonnostní geometrie

Perfektní kombinace dostatečně vzpřímené pozice s možností nízkého úchopu řídítek nabízí pohodlí pro dlouhé jízdy ale i vynikající ovladatelnost a potenciál pro rychlou jízdu.

Dokonalá výkonnostní geometrie

Intuitivní ovládání

Ovladač integrovaný do horní rámové trubky vám umožní aktivovat celý systém, zvolit si režim dopomoci a zkontrolovat aktuální stav baterie, a to vše pomocí jednoho tlačítka. Vaše řídítka tak zůstávají stále čistá jako na běžné kole.

Intuitivní ovládání
Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.