Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

 1. Pořadatelem a zároveň organizátorem soutěže je společnost Aspire Sports, s.r.o. se sídlem Jinačovice 514, 664 34 Kuřim, IČ: 26958317, DIČ: CZ26958317 (dále jen „pořadatel“).
 2. Instagram není pořadatelem, organizátorem, sponzorem ani partnerem soutěže a není s ní ani žádným jiným způsobem spojen.
 3. Účast v soutěži není zpoplatněna.
 4. Splněním tří podmínek uvedených v komentáři soutěžního příspěvku jste registrováni do soutěže o 2ks roušky Cannondale.
 5. Odesláním vašeho komentáře souhlasíte s pravidly soutěže.
 6. Soutěže se mohou zúčastnit pouze obyvatelé České a Slovenské republiky, kteří v těchto zemích mají trvalé bydliště.
 7. Soutěžní mechanismus: Soutěž probíhá od 22. 10. 2020 do 4. 11.2020. V tomto období mohou soutěžící komentovat a sdílet soutěžní příspěvek.
 8. Výherci budou vybráni dne 5.11.2020 náhodným losem. Každý uživatel Instagramu může vyhrát pouze jednou za období uvedené v bodu 6.
 9. Výherce získává celkem 2 ks roušky Cannondale. Jeden kus pro sebe a druhý pro osobu, kterou označil v komentáři.
 10. Oznámení o výhře bude zasláno výherci prostřednictvím Instagramové zprávy.
 11. Účastník soutěže registrací do soutěže dává organizátorovi a pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jména a příjmení za účelem oznámení o výhře. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Osobní údaje jsou poskytovány organizátorovi a pořadateli, ne Instagramu.
 12. Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady.
 13. V případě dotazů či nejasností kontaktujte organizátora prostřednictvím e-mailové adresy marketing@aspire.eu.
Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.