Doživotní záruka - registrace

O Cannondale / Doživotní záruka - registrace

Znovuzaslání kódu doživotní záruky

Možnost zaslání kódu záruky je možná pouze na email na který byla záruka registrována. Pokud máte více kódů na jeden email, budou Vám zaslány všechny.

Kde najdete sériové číslo?

Registrace doživotní záruky

Zaregistrováním svého kola rozšíříte standardní záruku na vady materiálu rámu na limitovanou záruku doživotní.
Bliží informace naleznete níže na této stránce.

Osobní údaje

Informace o produktu


Prohlášení o zpracování osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení.

Udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů souhlasíte s tím, že společnost ASPIRE SPORTS, s.r.o., se sídlem Jinačovice 514, 664 34 Kuřim, IČ: 269 58 317, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 47772, (dále jen „Správce“), bude zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje.

Zpracovávané údaje a rozsah jejich zpracování

Vámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány pouze v rozsahu, v jakém byly předány Správci a rovněž pouze v souvislosti s účelem zpracování (viz. bod 3).

V případě poskytnutí doživotní záruky půjde o tyto osobní údaje:

  • Vaše jméno a příjmení,
  • Váš e-mail,
  • Vaše město,
  • Váš kraj.

V případě zasílání reklamních e-mailů, newsletterů a jiných obchodních sdělení s přehledem o novinkách a akcích značky Cannondale

  • Váš e-mail,
  • Váš kraj.

Celé prohlášení k zpracování osobních údajů naleznete na speciální stránce.


Doživotní záruka Cannondale

Výrobce kol Cannondale poskytuje na své produkty doživotní záruku na rám. Toto rozšíření záruky platí pouze pro prvního majitele tohoto kola a na kola zakoupená od autorizovaného maloobchodního prodejce kol Cannondale. Podmínkou je zakoupení kola u maloobchodního prodejce v České republice a registrace jeho majitele na internetových stránkách www.cannondale-bikes.cz nebo https://www.cannondale.com/en-eu/bike-registration/register

Co je předmětem doživotní záruky:

Doživotní záruka se vztahuje na výrobní vady materiálu a jeho zpracování u rámu kola, vidlice Lefty a u klik Hollowgram. Toto rozšíření záruky se nevztahuje na po vrchovou úpravu rámu, jeho příslušenství, čepy a ložiska. U vidlice se rozšíření záruky nevztahuje na díly podléhající běžnému opotřebení.

Doživotní záruka je uplatnitelná jen na původní rám. Výměnou komponentu nebo rámu se záruka dle platných podmínek neprodlužuje.

Od modelového roku 2020 včetně, je na zadní stavby celoodpružených kol záruka 5 let.

Doživotní záruka se nevztahuje na rámy určené pro následující disciplíny: Freeride, Dirt Jump, BMX.

Doživotní záruka neznamená, že rám nebo kolo jsou nezničitelné a budou existovat věčně. Odpružené vidlice a ostatní komponenty vyrobené jiným výrobcem než Cannondale nejsou zahrnuty v této záruce, ale mají zárukou uvedenou jejich výrobcem.

Podmínky doživotní záruky:

Záruka se vztahuje pouze na kola zakoupená u maloobchodního prodejce v České republice a pouze pro původního majitele kola Cannondale po registraci na stránkách www.cannondalebikes.cz nebo https://www.cannondale.com/en-eu/bike-registration/register

Registraci proveďte nejpozději do jednoho měsíce od koupě kola.

Toto rozšíření záruky není možné převést na kohokoli jiného.

U každé záruční reklamace musí být přiložen unikátní kód celoživotní záruky získaném při on-line registraci kola.

Tato doživotní záruka se vztahuje pouze na zakoupená a kompletně sestavená kola včetně nastavených podmínek autorizovaného maloobchodního prodejce značky Cannondale.

Tato doživotní záruka se nevztahuje na kola vystavená hrubému zacházení, zanedbávání, nesprávné opravě, nesprávné údržbě, změně, úpravě, nehodě nebo jinému nezvyklému, nepřiměřenému či nesprávnému užívání.

Poškození vyplývající z běžného opotřebení, včetně následků únavy materiálu, nejsou kryty touto zárukou. Poškození vzniklé únavou materiálu je příznakem, že rám je opotřeben běžným užíváním. Je to druh běžného opotřebení a je odpovědností majitele kola, aby jej pravidelně kontroloval.

Na lak a samolepky je poskytována záruka v délce 1 roku. Blednutí laku a samolepek způsobené vystavením kola UV záření nebo intenzivnímu slunečnímu svitu není předmětem záruky.

Na ostatní komponenty se vztahuje standardní záruční lhůta 2 roky vyjma dílů podléhající běžnému opotřebení.

Poškození vyplývající z nevhodného sestavení kola či údržby, nebo z instalace dílů a příslušenství nekompatibilního s konkrétním kolem Cannondale, nejsou kryty touto zárukou.

Oprava při uplatnění doživotní záruky:

Během trvání této doživotní záruky, Cannondale poškozený rám opraví, nebo ho dle možností nahradí za ten samý či nejvíce podobný a porovnatelný rám dostupný v době uplatnění záruční opravy.

Veškeré náklady na zprovoznění kola z důvodu odlišností nového rámu hradí majitel kola. Předmětem záruky je pouze rám, práce servisu spojená s přestavbou či vylepšení kola kvůli novějšímu rámu jde plně k tíži majitele kola

V případě nedostupnosti komponentu si výrobce vyhrazuje právo nabídnout majiteli finanční kompenzaci v hodnotě reklamovaného komponentu.

Lhůta pro vyřízení nároku na doživotní záruku po uplynutí 2 let od koupě produktu se neřídí zákonnou lhůtou 30 dní, ale odvíjí se čistě od aktuální dostupnosti vhodné náhrady.

Prosím pečlivě si uschovejte dokumenty, které jsou dodány s vaším kolem!

 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.