Synapse Neo

Ovládněte všechny cesty

Základem kola je cenami ověnčené silniční kolo určené na dlouhé výlety, ale Synapse Neo Allroad přináší maximální výkon na zpevněné i nezpevněné cesty. Díky lehkému karbonovému rámu, výkonnému motoru a doplňkům jako úchyty na nosiče nebo větší pláště, budete připraveni na toulání krajinou.  

Maximální stabilita

Synapse Neo Allroad je postaven tak, aby vydržel a vy jste mohli jet bez problémů. Tichý motor Bosch Performance Line SX je nenápadně integrován do karbonového rámu a prémiové komponenty jako Conceal představec, řídítka s flarem a odolný pohon dávájí kolu čisté linie, jednoduchost a pohodlí.

Připraven na zážitky

Je jedno, jestli plánujete bike-packing výlet, epické dobrodružství nebo chcete vyrazit za špatného počasí. Synapse Neo Allroad je vybaven několika úchyty pro blatníky, zadním nosičem, a dokonce i stojanem.

Komfort během jízdy

Karbonový rám má speciální zóny designované tak, aby lehce pružily a pohlcovaly tak drobné vibrace a nárazy. Díky tomu bude každá vaše vyjížďka maximálně příjemná. Jízdní pozice je perfektně vybalancovaná – dostatečně vzpřímená pro komfort a maximální kontrolu v rozbitém terénu, ale zároveň dostatečně nízká pro efektivní rychlou jízdu.

Technologie

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.