Tesoro Neo

ZRYCHLETE SVŮJ ŽIVOT

Život je rychlý́. Stejně tak i nové Tesoro NEO. Zrychlete svojí ranní jízdu do práce, porazte dopravní zácpy svoji vlastní jízdou anebo vyrazte za dobrodružstvím s tímto sportovním a všestranným strojem.

KLÍČOVÉ PRVKY

» KOMFORTNĚ A RYCHLE

Výkonnostně orientovaná geometrie, kterou jsme navrhli na základě dat ze systému Guru, dostává jezdce do ideální pozice pro komfortní sportovní jízdu. Logické skoky mezi dosahem a výškou rámu umožňují, že jezdci všech velikostí si užijí stejně skvělou jízdu.

» TUHÉ RÁMY - SKVĚLÉ ŘÍZENÍ

Konstrukce hliníkového rámu SmartForm C2 s velkými trubkami zajišťuje, že rámy Tesoro NEO patří k nejtužším na trhu. Díky tomu přinášejí bezpečné a precizní řízení a stabilitu v rychlosti. To je patrné především v rámech bez horní rámové trubky.

» RYCHLÁ KOLA

Tesoro NEO využívá pláště 28 x 1,5“ (40-622), které zaručují rychlou a efektivní jízdu v kombinaci s komfortem a odolností.

» INTEGROVANÝ MOTOR BOSCH

Tesoro NEO je pro maximální výkon, vybaveno nejpokročilejší a silnou pohonnou jednotkou na trhu, Performance CX Cruise.

» PLNÁ VÝBAVA

S integrovanými světly Busch&Müller, nosiči TUBUS s unikátním systémem upnutí brašen, který́ lze ovládat jednou rukou, vlastními blatníky, stojánkem a zámkem je Tesoro NEO připraveno do akce.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.