Contro-e

Démon v městském provozu.

Tohle je prostě městský dynamit. S úžasným ovládáním, super funkční všestraností a obrovskou silou je Contro-E postaveno, aby vládlo městským silnicím, protože nikdo se nestane zdravějším či šťastnějším, když stojí zaseknutý v zácpě ve svém voze.

KLÍČOVÉ PRODEJNÍ PRVKY

Sportovní ovládání

Stejně tak jako motorky kategorie SuperMoto, Contro využívá kol s menším průměrem (26´´) vybavených širokými pneumatikami. Kombinace neuvěřitelné přilnavosti při zatáčení, komfortního a hbitého ovládání je perfektní pro sportovní pohyb po městě. Contro-E je čistá zábava!

Absolutní kontrola

E-biky jako je Contro-E vyžadují vyjímečné odpružení jaké poskytuje proslulá vidlice Cannondale HeadShok.

Nalož to!

Integrovaný zadní nosič na Contro-E je lehký, tuhý a vybavený systémem Ortlieb QL3® pro rychlé a praktické uchycení nákladu. Navíc vidlice HeadShok je vybavena praktickými úchyty pro instalaci předního nosiče.

Integrovaný představec a řidítka

Unikátní systém integrace řidítek a představce nabízí jednoduché nastavení jezdecké pozice a elegantní uchycení pro světlo a ovládací jednotku pohonu Bosh.

Extra rychlost

Contro-E Speed je vybaveno silnější verzí pohonu Bosh Performance "SPEED" s asistencí až do 45 km/h a akcelerací, kterou potřebujete k předjetí jiných vozů a zvítězili tak…

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.