SLATE

Ušlechtilé silniční kolo s legitimními terénními schopnostmi. Cannondale Slate je strojem pro jezdce, kteří se chtějí pohybovat po silnici, ale nechtějí být ryzími „silničáři.
Pro ty, kdož milují silnici, ale chtějí občas něco víc. Pro ty, kdož prahnou po dobrodružství, kterých nelze dosáhnout v sedle klasického silničního kola. Ale také pro všechny, kdož se rádi pohybují na nezpevněných cestách. Pro všechny ty, kteří nepotřebují nutně jezdit jen po silnicích, ale chtějí jezdit "také po silnicích." Vedle toho si občas střihnou polňačku či lehčí lesní trail. Zkrátka vymyslí takové divočárny, aby se zábava dala počítat na litry. Pro ty všechny je určen model Cannondale Slate, silnička, která boří a překračuje všechna současná pravidla a hranice.

Pro koho?

Silničáři hledající nové výzvy. Bikeři a jiní sportovní nadšenci, kteří hledají volnější a více přístupnou definici silničního kola. Zkušení jezdci, kteří hledají nové limity, jenž by mohli začít bořit a posouvat. Nebo naopak začínající jezdci, kteří hledají stroj, jenž jim pomůže vybudovat základ jejich jezdeckých schopností.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.