Karbonové rámy Cannondale

O Cannondale / Technologie / Karbonové rámy Cannondale

Karbonové rámy Cannondale 

Abychom zajistili maximální výkon SuperSix EVO v širokém spektru modelů a cenových rozpětí, nabízíme tři různé úrovně našich pokročilých karbonových rámů: Carbon, Hi-MOD a Series 0.

  • Verze Carbon nabízí krásně lehké rámy s hmotností kolem 915 g díky vrstvení karbonu, které se skládá převážně ze středně pevných vláken a strategicky umístěnými vlákny s vyšší pevností pro zvýšení tuhosti rámu.
  • Rámy Hi-MOD jsou o více než 100 g lehčí než rámy s označením Carbon. Vybrané vrstvy středně tuhých vláken byly nahrazeny menším počtem vrstev vysokopevnostních vláken. Výsledkem je lehký a pevný rám s vynikajícím pocitem z jízdy.
     
  • Series 0 je naše nová karbonová konstrukce nejvyšší úrovně, vyhrazená pro kola s označením LAB71. Karbon Series 0 je tvořen z uhlíkových vláken a nanopryskyřic s naprosto výjimečnými vlastnostmi v tahu a tlaku zároveň. To umožňuje při výrobě rámu LAB71 použití pouze jednoho druhu materiálu oproti dvěma u standardních rámů. Díky tomu bylo možné stlačit hmotnost rámu na pouhých 770 g.

 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.