Scalpel HT – nový koncept pevného horského kola

O Cannondale / Novinky / Scalpel HT – nový koncept pevného horského kola
Nový ultimátní Scalpel HT je tu pro ty, jež hledají nejlehčí možný bike pro výjezdy, ale zároveň chtějí těžit z těch nejpokročilejších technologií i ve sjezdech.

Scalpel HT nabízí zcela novou úroveň ježdění na horském kole. Představuje dokonalé spojení lehkosti, stabilní geometrie, jistoty řízení a u pevného rámu nevídané poddajnosti. Výsledkem je silný potenciál pro ta nejvyšší pódiová umístění a sbírání KOMů a QOMů na vyjížďkách.

Lehkost

Rám Scalpel HT o hmotnosti pouhých 895 g nabízí rovněž prostor k další  úspoře gramů na vnitřním vedení prostřednictvím nových zarážek pro řadící bowdeny.

DATA | //clanky/2021/scalpel_ht | Scalpel_HT_Cables.jpg

Jistota

Geometrie Proportional Response (kdy je u rámů všech velikostí zajištěna ideální poloha jezdce) a položenější úhel hlavové trubky s hodnotou 66,5° mají za následek spolehlivý záběr v prudkém stoupání a jisté vedení stopy ve sjezdech.

DATA | //clanky/2021/scalpel_ht | Scalpel_HT_Frame.jpg

Pohodlí

Mechanické schopnosti žehlit nerovnosti bylo dosaženo zploštěním zadních řetězových vzpěr, snížením horních vzpěr a osazením dvou nejvyšších modelů tou nekompromisně nejcitlivější vidlicí na trhu – Lefty Ocho.

DATA | //clanky/2021/scalpel_ht | Scalpel_HT_Stays.jpg

Prohlédněte si kompletní nabídku modelů Scalpel HT

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.