Pozvánka na Světový pohár do Nového města + soutěž o vstupenky

O Cannondale / Novinky / Pozvánka na Světový pohár do Nového města + soutěž o vstupenky
24. - 26. května 2019 se v Novém městě na Moravě koná UCI Světový pohár horských kol. Cannondale je hlavním partnerem a tak s námi můžete vyhrát volné vstupenky! Jak? Čtěte článek.

Říkají vám něco jména jako Manuel Fumic, Maxime Marotte či Henrique Avancini? Jde o jezdce z Cannondale Factory Racing týmu. Řadí se mezi absolutní světovou špičku a na konci května máte možnost vidět nejen tyto borce na vlastní oči v České republice!

Zúčastní se Světového poháru horských kol v Novém městě na Moravě, který bude probíhat mezi 24. - 26. květnem 2019. Podívejte se na videopozvánku, kterou jsme k této příležitosti nachystali:

Kromě zmiňovaných borců, kteří jsou součástí Cannondale Factory Racing Teamu, máte na Světovém poháru v Novém městě možnost vidět náš další český GAPP System - Cabtech MTB Racing Team spolu s předními českými bikery Jitkou Čábelickou, Matějem Průdkem a Tomášem Dudkem.

 

Program SP MTB 2019 v Novém městě na Moravě

Závodní víkend je rozdělen do následovného programu:

  • Čtvrtek 23. 5.: Tréninky
  • Pátek 24.5.: závod XCC muži i ženy
  • Sobota 25.5.: závod XCO U23 muži i ženy
  • Neděle 26.6.: závod XCO Elite muži i ženy

Kompletní program naleznete zde.

 

 

Soutěž o vstupenky na UCI Světový pohár NMNM 2019

Jelikož Cannondale je hlavním partnerem závodu Světového poháru v Novém Městě, tak jsme pro naše fanoušky uspořádali soutěž o několik volných vstupenek, o které si můžete zasoutěžit. Vždy se hraje o 2 vstupenky a soutěž probíhá na naší Facebook stránce.

 

Přijeďte fandit. Těšíme se na Vás! 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.