Outsideři

O Cannondale / Novinky / Outsideři
“Outsideři” jsou parta volnomyšlenkářských sportovců, kteří se vydali alternativními cestami za sebevyjádřením a tvořivostí.

 

Cannondale se spojil se společnostní Vans, aby dali dohromady skupinu umělců a sportovců na společné cestě k vyjádření jejich vášně pro expresionismus. Následujících pět sportovců získalo absolutní volnost pro vytvoření příběhu, který bude prezentovat jejich vášeň ke sportu a tvůrčímu vyjádření.

 

Sam Taxwood

Láska Sama Taxwooda ke snowboardingu a cyklistice se může zdát jako naprostý nesoulad. Ale pro někoho, kdo celý život posouvá své hranice, je to přirozený vývoj. Něco na té svobodě, kterou poskytují dvě kola, která promlouvají k duši člověka, kdo se nebojí riskovat, prostě je. Sam Taxwood vyslyšel to volání a jde mu naproti – s pomocí jeho kola Cannondale Synapse objevuje hory na západě zcela novým způsobem.

 

Max Nerurkar

Max Nerurkar je expresionistický umělec. Používá unikátní směs umění, off-road skatingu, muziky a kol, pro tvorbu chaotického obrazu dokonalosti. Každá z jeho zálib patří mezi ingredience, které mu umožňují objevit zdánlivě neomezenou svobodu. Svobodu, kterou umocňuje jeho na zakázku vyrobený Cannondale Jekyll.

 

Hanna Scott

Hanna Scott je profesionální surfařka s hravým stylem. Její přirozené flow na vodě se promítá do její kreativity mimo vodu. Temperamentní přístup stahuje kolem ní a přináší to nejlepší z těch, kteří se pohybují v její blízkosti. Poznat Hannu znamená poznat dobrodružství – a to z Cannondale Topstone dělá dokonalého parťáka.

 

Marion Haerty

Marion Haerty je nebojácná snowboardistka, kterou snowboard uchvátil na první dobrou. Na svém Cannondale Moterra Neo využívá stejnou energii jako na prkně, aby mohla dál objevovat další a vzdálenější horské lokace. S odvážnými ambicemi Marion vyhledává dobrodružství plná epických výhledů a velkých skoků.

 

Dan Liedahl

Dan Liedahl je snowboardista, jehož myšlenky jsou cílevědomé, sebevědomé a přesné. Danův přístup ke snowboardingu je nespoutaný prostředím a udržuje rozumnou rovnováhu mezi jistotou a šílenstvím. V zimě Dan svým snowboardem “maluje nádherné obrazy” a zasněžené hory mu slouží jako plátno. Když se sezóna změní, sedne na svůj Cannondale Jekyll a použije jej jako nástroj k vytvoření dalšího mistrovského díla na horách pokrytých hlínou.

 

 

SPOLEČNOST CANNONDALE JE HRDÁ NA TO, ŽE MŮŽE SPOLUPRACOVAT S FIRMOU VANS A TĚMITO NEUVĚŘITELNÝMI LIDMI A PŘEDSTAVIT JEJICH PŘÍBĚHY A JEDINEČNÉ POHLEDY NA SVĚT. "THE OUTSIDERS" OSLAVUJÍ SÍLU INDIVIDUALITY A RADOST Z OBJEVOVÁNÍ NOVÝCH OBZORŮ NA DVOU KOLECH. POVZBUZUJÍ NÁS, ABYCHOM SE VĚNOVALI SVÝM VÁŠNÍM, BOŘILI HRANICE A PŘIJÍMALI SVÉ ODLIŠNOSTI.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.