Nový Topstone Carbon Lefty a Topstone Carbon NEO jsou tu!

O Cannondale / Novinky / Nový Topstone Carbon Lefty a Topstone Carbon NEO jsou tu!
S novou vidlicí Lefty Oliver speciálně vyvinutou pro gravel účely nebo s motorem Bosch se nový Topstone stává ještě schopnějším a výkonnějším než kdy předtím.

Značka Cannondale dnes představila hned tři zbrusu nové modely gravel biků! Stávající řadu tak rozšiřují nové modelové řady Topstone Carbon Lefty, Topstone NEO Carbon a Topstone NEO Carbon Lefty.

DATA | //clanky/2020/novy_topstone | Topstone_21_lifestyle.jpg

Nový Topstone Carbon Lefty přejímá hravost, žánrovou rozmanitost a celkové nadšení od legendárního modelu Cannondale Slate. Tento koncept však posouvá na zcela novou úroveň, a to zejména díky nově přepracované vidlici Lefty Oliver. Celkem dva nové elektro gravel biky Topstone Neo Carbon a Topstone Neo Carbon Lefty pak díky elektrickému pohonu, navyšují o schopnost zdolat větší vzdálenost a pokořit vyšší nadmořskou výšku.

Nový Topstone Carbon Lefty

Topstone Carbon Lefty je vysoko-výkonnostním gravel bikem, jaký tu ještě nebyl. Cannondale si vzal do parády svůj průkopnický systém zadního odpružení KingPin a doplnil jej o gravelově orientovanou vidlici Lefty Oliver a široké pláště na zapletených kolech o rozměru 650b. Vznikla tak zcela nová gravelová zbraň, jež je schopna ještě agresivnější jízdy za ještě vyššího komfortu než jeho předchůdci.

DATA | //clanky/2020/novy_topstone | Topstone_21_Lefty.jpg

Nová vidlice Lefty Oliver

Cannondale Lefty Oliver je super lehká jednokorunková odpružená vidlice speciálně navržená pro gravel jízdu. Zdvih v rozsahu 30 mm pracuje na stejném typu jehličkových ložisek jako je tomu u XC kolegyně Lefty Ocho. Výsledkem je bezkonkurenční hladkost a přesnost řízení při jakémkoli zatížení. Nová přepracovaná tlumící patrona minimalizuje nechtěné houpání a pružení a nabízí super výkonný a hladký chod při jízdě i na velmi rozbitém podkladu. Vidlice Lefty Oliver je vybavena uživatelsky přívětivým zamykáním s průchozím vzduchovým systémem, který dokáže nouzově absorbovat nárazy i v uzamčeném režimu. Jízdu tak máte za všech podmínek plně pod kontrolou.

DATA | //clanky/2020/novy_topstone | Topstone_21_Lefty_Oliver.jpg

Produktová řada Topstone Carbon Lefty skrývá celkem tři modely, včetně jedné dámské verze. Jednotlivé modely budou nabízeny ve velikostech XS, S, M, L a XL. Dámská varianta bude dostupná ve velikostech XS, S a M.

Nový Topstone NEO Carbon

Zde to však nekončí. S vědomím, že s růstem výkonu roste i celková zábava, představuje Cannondale rovnou dvě elektromotorem Bosch poháněné verze - Topstone NEO Carbon a Topstone Neo Carbon Lefty. Tahle kola si s sebou nesou všechny výhody gravel biků a díky výkonné jednotce Bosch otevírají možnost vydat se kdekoli a kamkoli za podpory úctyhodného dojezdu 127 km.

DATA | //clanky/2020/novy_topstone | Topstone_Neo_Carbon.jpg

Topstone Neo Carbon je nabízen ve dvou hlavních konfiguracích. Verze s koly 700c je osazena pevnou karbonovou vidlicí a jeho druhá varianta s 650b koly těží s předností nové vidlice Lefty Oliver. Topstone NEO Carbon (700c) nabízí ultimátní směs výkonu, rychlosti a pohodlí, jež oceníte zejména při jízdě po šotolinových cestách. Zapletená kola o rozměru 700c a pevná vidlice poskytují modelu Topstone NEO Carbon hbitost i jistotu jak na silnici, tak i mimo ni.

Nový Topstone NEO Carbon Lefty

Pohodlí a agresivní jízdní předpoklady modelů Topstone NEO Carbon Lefty (650b) vybavených vidlicí Lefty Oliver a zadní odpružením KingPin podtrhuje i pohodlí plášťů o rozměru 650x42c. Nový Topstone tak oplývá schopností důstojně se poprat s ještě hrubším terénem než tomu bylo kdy před tím. Díky výkonné jednotce systému Bosch nabízí tyto stroje jedinečné jízdní zážitky a plnohodnotnou zábavu.

DATA | //clanky/2020/novy_topstone | Topstone_21_neo_carbon.jpg

Neo Carbon se objeví ve dvou verzích na 650b kolech s vidlicí Lefty Oliver a dalších dvou variantách s koly 700c. Jejich velikostní rozpětí začíná na S modelech a končí velikostí XL.

Kompletní přehled modelů Topstone Carbon Lefty, Topstone NEO Carbon a Topstone NEO Carbon Lefty naleznete na našich produktových stránkách.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.