Nové silniční elektrokolo Cannodale SuperSix Evo Neo

O Cannondale / Novinky / Nové silniční elektrokolo Cannodale SuperSix Evo Neo
Cannondale představil elektro verzi legendárního silničního kola SuperSix EVO. Zachovává všechny přednosti lehkého silničního aero kola, přidává lehký nábojový motor Mahle ebikemotion X35.

DATA | //clanky/2019/SSix-Evo-neo | C20_SuperSixNeo_Bar_2407_low-res.jpg

Aero profil

Základem rámu je stejný přístup ke snížení aerodynamického odporu, jako u neelektrické verze. Rám je tak tvořen z trubek s tvarem komolého jehlanu, který má o 30 % nižší odpor vzduchu než kulatý profil. Tento tvar je použit i na integrovaných Si komponentech, jakou jsou elegantní řidítka Save SystemBar, představec KNOT nebo sedlovka 27 KNOT. Díky tomu kolo dokáže velmi snadno dosáhnout rychlostí nad limitem výpomoci.

DATA | //clanky/2019/SSix-Evo-neo | C20_SuperSixNeo_Bar_2407_low-res.jpg

Nízká hmotnost

Nový SuperSix EVO je lehký. Model SuperSix EVO Neo 1 váží pouze 11,3 kg ve velikosti L. Díky tomu máte pocit, že jedete na běžném silničním kole. V kopcích a protivětru pak vypomůže pohonná jednotka Mahle ebikemotion X35. 

Ta je tvořena motorem v zadním náboji o výkonu 250 W. Energii dodává baterie ukrytá ve spodní rámové trubce s kapacitou 250 Wh. Motor má téměř nulový odpor, a tak o něm jezdec ví pouze při jeho zapnutí, kdy má velmi přirozený projev. K dispozici jsou tři úrovně dopomoci. Při požadavku na vyšší kapacitu je možné kolo dovybavit externí baterií, která se montuje na místo bidonu na sedlové trubce.

Řada kol SuperSix EVO Neo obsahuje 3 modely s kotoučovými brzdami ve velikostech S, M a L.

Více informací naleznete na produktových stránkách.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.