Možnost přestavby vidlice Lefty na systém pružení 2Spring

O Cannondale / Novinky / Možnost přestavby vidlice Lefty na systém pružení 2Spring
Značka Cannondale nově nabízí možnost přestavby vidlic Lefty modelového roku 2014 až 2016 na nový systém pružení s názvem 2Spring. Níže naleznete detaily.
Co to je?

Jedná se o kompletně přepracovaný pružící systém, který nejen eliminuje problémy, které se mohly vyskytnout u starších vidlic, ale také přidává podstatné vylepšení výkonu a špičkovou trvanlivost.

Systémem 2Spring budou vybaveny všechny nové vidlice Lefty a také bude dostupný jako bezplatná přestavba vidlic starších ročníků.

V žádném případě se nejedná o bezpečnostní recall, ale dobrovolný update na nový lepší systém vidlice, který se může dělat při pravidelné servisní prohlídce vidlice, a který bude hrazen značkou Cannondale.

Jak poznám, že moji vidlici mohu nechat přestavět na nový systém?

K bezplatné přestavbě může dojít u všech vidlic Lefty Hybrid (vidlice bez krycí manžety) modelových ročníků 2014 až 2016 a některých modelů roku 2017. Na obrázku níže jsou tyto vidlice vyobrazeny. Pro jasné určení je na konci této stránky uveden i seznam všech kol, kterých se tato záměna týká.

DATA | //clanky/2016/2Spring | seznam-vidlic.jpg 

Kolik to stojí?

Přestavba vidlice na nový systém bude zdarma pro kola spadající do akce. (Bezplatná výměnna končí 20. října 2017). Podmínkou je dodání dokladu o koupi, vyplněného záručního listu nebo warranty card. V případě nedodání dokladů, či upgrade starších vidlic je cena samotného dílu 1.899 Kč plus je nutné připočíst náklady na práci.

Kde si mohu nechat vidlici přestavět?

Nejlépe u prodejce, který vám kolo prodal, případně u nejbližšího prodejce značky, jejichž seznam najdete na těchto stránkách.

Jak rychle musím nechat vidlici přestavět, aby byl zákrok zdarma?

Vidlice je nejlépe nechat přestavět při běžném servisu. V současné době tato akce nemá časové omezení. (Bezplatná výměnna končí 20. října 2017). 

Je moje vidlice bez přestavby bezpečná?

Ano je. Změna pouze zlepšuje kvalitu jejího chodu. V žádném případě se nejedná o svolávací akci kvůli bezpečnosti.

Jak poznám, že mám vidlici s novým systémem 2Spring?

Pokud máte vidlici s novým systémem, měla by na ní být nalepená zelená samolepka 2Spring.

Přišel jsem na obchod, ale systém 2Spring není skladem. Co teď?

Prosíme o shovívavost. Cannondale mění systémy na celém světě, a i když se snaží zásobit všechna místa, může docházet k výpadkům.

Je při výměně systému zdarma i běžný servis vidlice?

Ne. Běžný servis je standardním nákladem spojeným s jízdou na kole. Cannondale hradí pouze servisní úkony přímo spjaté s výměnou dílu 2Spring a díl samotný.

Mám starší vidlici s manžetou nebo vidlici starší roku 2014. Můžu provést upgrade na 2Spring?

Ano, vidlice lze přestavět na 2Spring. Tato přestavba ale není zdarma. Cena dílu je 1.899 Kč plus je nutné připočíst náklady na práci.

Od kdy budou nové systémy 2Spring dostupné?

2Spring bude dostupný na našem trhu od poloviny listopadu 2016.

Proč to značka Cannondale dělá?

Současný systém Cannondale Solo Air již nevyhovoval náročným požadavkům na kvalitu pružení značky. Proto Cannondale zkonstruoval nový systém, který má lepší jízdní komfort, výkon i odolnost a nabízí ho i svým současným zákazníkům.


DATA | //clanky/2016/2Spring | seznam-kol.jpg 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.