Futurestate - odkaz budoucím generacím

O Cannondale / Novinky / Futurestate - odkaz budoucím generacím
V návaznosti k Mezinárodnímu dni žen využívá dámská komunita Cannondale příležitosti podělit se o své cyklistické nadšení a současně inspirovat budoucí generace žen prostřednictví globální kampaně nazvané Futurestate.

Vzkaz budoucím generacím ženské cyklistiky

Jízdní kolo je bránou do světa, jež nezná hranic. Je vstupenkou ke svobodě, nezávislosti a důvěře v sebe sama. Dokáže vás vyvést do dech-beroucích výšin, ale i bezpečně provézt nížinami života. Vaše kolo je prostředkem změny, je nástrojem osobního fyzického i spirituálního růstu.

Takový je pohled žen na cyklistiku, jež inspiruje jezdkyně, bikerky a ambasadorky Cannondale komunity k tomu, aby společně sdílely své touhy a zážitky od první jízdy za balanční a emocionální podpory rodičů až po jejich velká profesionální vítězství. To jsou příběhy žen, v nichž se zrcadlí budoucnost jejich dcer, vnuček i přátel. Společnými silami tak budují Futurestate a inspirují svět kolem sebe.

Příspěvky osobností ženské cyklistiky

Na stránkách Cannondale se tak objevují příspěvky žen pro které se cyklistika stala nedílnou součástí každodenního života. K těmto ženám se přidává i naše přední česká bikerka Jitka Čábelická. Přečtěte si její příběh na následujících řádcích.

DATA | //clanky/2020/futurestate | Jitka_Cabelicka_sunshine.jpg

Na jedné straně bolest, strach a odříkání, na straně druhé radost, volnost a zábava. Někdy to miluješ jindy nenávidíš. To vše je cyklistika. 

Každý těžký moment nás posiluje, posouvá naše hranice a popohání nás dopředu, kdy v závěru jsme na sebe hrdé a plné úsměvu, jak jsme to dobře zvládly.

Kolo je již od dětství nedílnou součástí mého života. Ušly jsem spolu dlouhou cestu. Zábava s kamarády, závody, velké úspěchy, strmý pád, téměř konec kariéry a postupný návrat opět na vrchol. Každé období mě naučilo něčemu novému, posílilo a motivovalo k dalšímu ježdění. 

Kolo je věrný kamarád v každé situaci, v každém počasí, s kamarády nebo jen tak sama s ním. Vezmeš kolo a vyrazíš kam chceš, jak chceš. Můžeš závodit, můžeš se jen vozit. Nabízí ti tolik volnosti a možností.

Tím, čím jsem dnes a tím čím budu za pár let je zásluha cyklistiky a celé její rodiny. Proto vím a nezapomenu že kolo je moje práce, můj koníček a moje vášeň.

Jitka Čábelická

DATA | //clanky/2020/futurestate | Sunshine_Epic_race.jpg

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.