Cesta na Sardinii

O Cannondale / Novinky / Cesta na Sardinii
Série videí Road to Sardinia vám dá nahlédnout do světa profesionální cyklistiky týmu Cannondale Drapac před první etapou 100. ročníku Giro d´Italia.

Řekne vám více o italské kultuře, historii cyklistiky a účasti značky Cannondale v posledních dvou desetiletích. Vydejte se na cestu s jezdci týmu Canondale-Drapac Alerto Bettiolem, Davide Formolem, Davide Villellou a Simonem Clarkem.

1.část: Průzkum v Bergamu

Jezdci týmu Cannondale-Drapac Davide Formoloa Davide Villella zajájili svoji přípravu na 100. ročník Giro d´Italia průzkumem silnic v bydlišti Davide Villelly, které se objeví v 15. etapě. Společně s kapitánem týmu Simonem Clarkem prozkoumají klíčové prvky této etapy a vydají se po památkové cestě.

2.část: Trénink na Grand Tour

Podívejte se na přípravu jezdce Cannondale-Drapac na Grand Tour. Všechny kilometry v sedle, intenzivní úsilí a disciplína přicházejí v této části na scénu.

3.část: Volný den

Jezdci z týmu prokládají svůj trénink trochou zábavy, která je samozřejmě spjata s koly, ale jinými než je jejich každodenní EVO. Alberto, Davide, Simon a Davide objevují silnice Toskánska na Slatech a navštíví dojezd Strade Bianche v centru Sieny.

4.část: Začátky

Podíváme se do rodného města Alerto Bettiola Castelfiorentino ve Florencii, ve kterém se započala cyklistická kariera tohoto jezdce. Navšívíme jeho první lokální cyklistický klub a podíváme se do historie na nejvýznamnější týmy Cannondale historie spjaté s Itálií.

5.část: Připraveni závodit

Celá příprava je u konce a jezdci týmu Cannondale-Drapac se vydávají do Sardinie na začátek první etapy stého ročníku Gira. Video představí jezdce Davide Formola, Davide Villellu a celý tým Cannondale Drapac.

Rekapitulace stého ročníku Giro d´Italia s týmem Canondale-Drapac

Účast na stém ročníku Gira měla mnoho tváří. Podívejte se zpět na fanoušky lemující trasu z týmového auta a na jezdce a celý tým tvořící celou tuto podívanou Grand Tour.

DATA | //clanky/2017/giro | giro-konec.jpg

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.