Cannondale představil nová silniční kola SuperSix EVO Hi-MOD Disc a SuperSix EVO Carbon

O Cannondale / Novinky / Cannondale představil nová silniční kola SuperSix EVO Hi-MOD Disc a SuperSix EVO Carbon
Značka Cannondale představila nový SuperSix EVO Hi-MOD ve verzi s kotoučovými brzdami a nový SuperSix EVO Carbon ve verzích s kotoučovými i ráfkovými brzdami.

Nový SuperSix EVO Hi-MOD Disc je zkonstruován tak, aby podával maximální výkon v jakékoli části závodu, s lepšími vlastnostmi při korekci rychlosti. Nový SuperSix EVO Carbon má pak precizně vyvážený poměr mezi tuhostí, poddajností, ovládáním, efektivní aerodynamikou a nízkou hmotností.

„Cannondale stále hledá možná zlepšení ve výkonu, která jezdcům mohou přinášet výhody. Jsme potěšeni, že můžeme uvést elitní silniční stroje vybavené kotoučovými brzdami,“ řekl Scott Rittschof, více prezidenent globálního marketingu a vývoje produktů. „Diskové brzdy přináší více konzistentní výkon především na mokru a celkově daleko lepší brzdný projev.“

Silniční kolo SuperSix EVO Disc Ultegra Di2

SuperSix EVO Hi-MOD Disc

Inženýři Cannondale vzali na zřetel všechny stránky závodního projevu SuperSix EVO Hi-MOD a představili 829 g vážící elitní závodní rám s kotoučovými brzdami, který zachovává všechny klíčové jízdní charakteristiky jednoho z nejpokročilejších závodních strojů světa. Systém integrovaných flat-mount úchytů na kotoučové brzdy přináší kontrolu a konsistenci při brzdění. Přední osa 100 x 12 mm udržuje vidlici tuhou a pevnou, integrované vedení kabeláže na rámu a na vidlici zanechává čistý a nerušený vzhled kola.

SuperSix EVO Hi-MOD disc je k dispozici ve specifikacích Ultegra Di2 a Ultegra v cenách 146 999 a 111 999 Kč.

Silniční kolo SuperSix EVO Carbon Red Disc

SuperSix EVO Carbon

Nový SuperSix EVO Carbon přebírá svoji konstrukci od verze Hi-MOD a přináší precizně vyvážený poměr mezi tuhostí, poddajností, ovládáním, efektivní aerodynamikou a nízkou hmotností jak v diskové verzi, tak i ve verzi s ráfkovými brzdami. Nové EVO Carbon má lepší akceleraci díky novému rámu s BallisTec karonovými vlákny a zároveň i navýšenou tuhost ve středové a hlavové partii rámu. Přepracované mikro odpružení SPEED SAVE pak přináší lepší poddajnost rámu na nerovnostech a zlepšuje tak kontrolu nad kolem při zatáčení a zároveň i navyšuje komfort. Decentní aero profil trubek (TAP) rámu a vidlice snižuje aerodynamický odpor a navyšuje efektivitu kola v rychlosti na rovině a v úniku. Díky přístupu Cannondale System Integration se celková hmotnost rámu udržela pod 1 000 gramy.

SuperSix EVO Carbon má 5 pánských a 4 dámské modely. V pánských najdeme jeden model na kotoučových brzdách s výbavou Ultegra a čtyři s výbavou od Shimano Tiagra až po Ultegra Di2. Ceny začínají na 52 999 Kč a končí na 103 999 Kč.

Dámské modely jsou ve výbavách 105, Ultegra a Ultegra Di2 s jedním modelem na kotoučových brzdách s výbavou 105. Ceny dámských modelů začínají na 62 999 Kč a končí na 103 999 Kč.

Silniční kolo SuperSix EVO Disc
Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.