CAAD 12 znovu dokazuje svoji výjimečnost

O Cannondale / Novinky / CAAD 12 znovu dokazuje svoji výjimečnost
Mistrovství zpracování hliníkových rámů značky Cannondale znovu ověnčeno vynikajícím hodnocením v médiích.

Kdo by nechtěl sedlat vynikající SuperSix Evo v celé své karbonové kráse? Lehké, tuhé a pohodlné, takové je nejlepší karbonové kolo od Cannondale. Naštěstí pro ty, kteří z nějakého důvodu nechtějí, nebo nemohou usednout na vrchol nabídky, nabízí Cannondale i model CAAD12.

Díky desítky let trvajícím zkušenostem se zpracováním hliníkových rámů a použití pokročilých technologií je Cannondale schopen nabídnout rám z hliníkové slitiny, který svými vlastnostmi může směle konkurovat karbonové konkurenci a v některých parametrech ji dokonce i předčí. O těchto faktech se můžete přesvědčit v recenzi uveřejněné v časopise Cyclingplus (anglicky).

Cannondale Caad 12 rám 

Autoři recenze se všímají nízké hmotnosti kola, skvělých jízdních vlastností a vynikající výbavy tvořené komponenty Shimano Dura Ace a klikami Hollowgram s převodníky z jednoho kusu Spidering. Díky použití hliníkové slitiny namísto karbonového vlákna při stavbě rámu mohlo kolo být vybaveno karbonovými ráfky umožňujícími konverzi na bezdušové pláště. I ty se se svým lehkým projevem podepisují na výtečném pocitu z jízdy.

CAAD12 Disc Dura Ace tvoří téměř vrchol nabídky této modelové řady amerického výrobce. Stejně propracovaný rám však najdete i na cenově dostupnějších řadách začínající na modelu CAAD12 Tiagra za částku 35.999,- Kč.

Cannondale Caad 12 ultegra 

Vlastnosti a klady ráfkového provedení rámu shrnuje další recenze ze serveru Cyclingweekly, ve kterém autoři udělili kolu nejvyšší možný počet bodů. Co všechno se skrývá za tak vysokým hodnocením? Hliníkový rám, který svými vlastnostmi a hmotností překonává mnohé karbonové konkurenty. Ručička váhy se u tohoto kola zastavila na příjemných 7,58 Kg. Řízení je díky shodné geometrii stejně vynikající jako u modelů SuperSix Evo. Celek doplňuje nová sada Ultegra R8000 s výtečnými klikami Hollowgram s převodníky Spidering. Toto kolo může být Vaše za velice příznivých 55.999 Kč. Však se podívejte na celou recenzi (anglicky).

Cannondale Caad 12 ultegra 

Pokud si zatím nejste jisti, zdali Vám silniční cyklistika přiroste k srdci, nebo hledáte druhou silničku na najíždění kilometrů, doporučujeme Vám shlédnout řadu kol Cannondale CAAD Optimo

Jedná se o kola s hliníkovým rámem, karbonovou vidlicí a stejnou geometrií jako vyšší modely CAAD12 a Super Six Evo. Modely CAAD Optimo začínají cenově na zajímavých 25.999 Kč. Za tuto cenu získáte vynikající silniční kola s doživotní zárukou na rám.

 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.