Dotaz na produkt

Informace k výběru správné velikosti a nosnosti kol najdete v menu v sekci "O značce / Jak správně vybrat kolo"

ZABIJÁK INDIVIDUÁLNÍ DOPRAVY

Snadno ovladatelné a vysoce komfortní. System Integrated Contro-E byl navržen tak, aby dal vzniknout jedinečnému městskému stroji ideálnímu pro dojíždění do práce. Protože cestování autem Vás neudělá šťastnější ani zdravější.

SYSTEM INTEGRATION
Tato naše konstrukční filozofie staví na předpokladu, že pokud se navrhne rám, vidlice a klíčové komponenty jako jeden celek, jeden optimalizovaný systém, kde všechny klíčové prvky pracují ve vzájemné harmonii, bude výsledkem lehčí, tužší a výkonnější kolo. Cannondale System Integration proto zahrnuje vidlice HeadShok OPI, integrované nosiče a úchyty pro baterii či pro pohonný systém Bosch.

INTEGROVANÁ POHONNÁ JEDNOTKA BOSCH
Integrovaný elektrický asistent je nejlepším motorem svého druhu na současném trhu. Vyniká optimálním rozložením hmotnosti, vysokou efektivitou a špičkovým výkonem. Citlivé senzory sbírají řadu důležitých dat, aby byl výkon motoru dávkován plynule a přirozeně a došlo tak k nenásilnému propojení jezdce a motoru. Vše dohromady je vzhledově jednoduché, elegantní a snadno použitelné.

VÝKONNÁ BATERIE
Výkonný akumulátor s dlouhou životností, Bosch PowerPacks, se snadno nabije za 2,5 hodiny a to pomocí kompaktní nabíječky Bosch eBike Charger. Všechny akumulátory Bosch využívají pokročilé řešení Battery Management System (BMS), který zdroj energie chrání před přebíjením, přehřátím či zatížením při nízké voltáži.

DISPLEJ INTUVIA 
Displej Intuiva představuje komunikační rozhraní elektrického pohonu. Jedná se o pokročilý cyclocomputer, který je navíc doplněn o dálkové ovládání. Systém Bosch nabízí pět různých výkonnostních režimů, pět stupňů elektrické asistence, aby bylo dosaženo optimálních vlastností při všech jízdních režimech: ECO, TOUR, SPORT a TURBO. Přirozenou součástí je i možnost připojení prostřednictvím USB portu, který lze využívat pro nabíjení či aktivovat takto asistenci při chůzi.Specifikace

Velikosti48 / 54
RámCannondale CONTRO-e Rigid
VidliceCannondale Lefty Rigid
MotorBOSCH Performance Cruise 250 W
BaterieBOSCH PowerPack 400Wh
Řídící jednotkaBOSCH Intuvia
KlikyMetropolis CK-632, 172.5 mm
PedályWELLGO CO98 BLK
Přehazovačka---
KazetaShimano 18T
ŘetězShimano E6070-9
ŘazeníShimano Alfine 8 S7000
BrzdyShimano Deore T615
Brzdové pákyShimano Deore T615
RáfkySunRingle Singletrack 24"
NábojeCannondale Lefty / Shimano Alfine 8 S7000
DrátyDT Swiss Champion
PláštěSchwalbe Crazy Bob 60-507 / 24x2.35
ŘidítkaCannondale Si-Console
PředstavecCannondale Si-Console
Hlavové složeníCannondale Headshock
SedloFabric Scoop Radius Elite
SedlovkaCannondale C2 34,9 x 350 mm
ExtraFolding Lock Trelock FS200
Y2016
*Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu.
Obrázky produktů jsou pouze orientační.

Novinky

Lefty Ocho 120 - často kladené otázky
Ojedinělý vzhled vidlice Cannondale Lefty Ocho s sebou přináší mnohé mýty a nezodpovězené otázky. My se dnes pověnujeme osvětlení těch nejčastějších z nich. Konkrétně se zaměříme na novinku Cannondale Lefty Ocho 120, kterou je osazen náš nový model Cannondale Scalpel Carbon SE LTD Lefty.
Max Fredriksson nově na kolech Cannondale
Nesmírně nás těší, že vám můžeme představit dalšího nového člena rodiny Cannondale, kterým je švédský jezdec Max Fredriksson.

Geometrie

Contro-e Rigid -

Jaká to radost z jízdy, až skoro zapomenete, že jde o nejrychlejší způsob dopravy z bodu A do bodu B.

Podobné

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.