Tým Symbio+ Cannondale představil novinky na sezonu 2015

O Cannondale / Novinky / Tým Symbio+ Cannondale představil novinky na sezonu 2015
V pátek večer 21. 11. 2014 se v Praze uskutečnil slavnostní večer týmu Symbio+ Cannondale, na kterém se sešli všichni členové a partneři. A nutno dodat, že večírek to byl pořádný, jelikož počet členů tohoto týmu šplhá k číslu 100.

Manažer týmu Mirek Zavřel v doprovodu svých partnerů Rudou Labusem z Cannondale a Honzou Čechem z USN představili i plány na sezonu 2015, kdy se celý tým se rozdělí do třech výkonových úrovní. 

Elitní kategorii budou reprezentovat Jan Fojtík, Jan Strož, Jiří Hudeček a Jakub Minka. Závodit budou na kolech Cannodale Scalpel Carbon Team a Cannondale FSI 29 Carbon Team. Pro svoji přípravu pak budou využívat silniční Cannondale Super Six Evo Ultegra.

DATA | /clanky/symbio | tymova-kola.jpg 

Zcela novou úrovní je nová líheň velkých talentů pod názvem tým Symbio+ Cannondle Carbon 2. Na soupisce najdeme opět čtyři jména - Petr Šťastný, David Soukup, Ondřej Paur a David Andrle, které si vybral přímo manažer Mirek Zavřel. Týmovými koly budou Cannondale Scalpel Carbon 2 spolu se silničním Super Six Evo Ultegra. Tento tým je motivačním cílem do budoucna pro mladé závodníky juniorského týmu a třiadvacítek.

DATA | /clanky/symbio | carbon2.jpg 

Poslední závodní úroveň pak zastřešuje tým Symbio+ Cannondale Race. Jeho členy jsou Radim Hlůžek, Irena Syrovátková, Milan Karkoška, Michaela Miková, Jakub Mokrý, Lukáš Pitel a Miloš Szábo. Tento tým je také motivační pro všechny amatérské závodníky týmu Sybio+ Cannondale, kdy do něj postupují vždy nejlepší jezdci a jezdkyně daného roku.

DATA | /clanky/symbio | vecerni-nalada.jpg 

S celým týmem se budeme potkávat na všech důležitých českých závodech, ať už se jedná o seriál Kolo pro život, Český pohár či jiné významné maratony. Elitní kategorie má na svých cílech i významné evropské závody.

Pokud se chcete stát součástí tohoto týmu, můžete se přihlásit na http://www.symbiopluscycling.cz/.

DATA | /clanky/symbio | ohnostroj.jpg 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.