Tým Cannondale – Garmin představen

O Cannondale / Novinky / Tým Cannondale – Garmin představen
8. ledna byl New Yorku představen ve velkém stylu nový tým Cannondale-Garmin. Poprvé v cyklistické historii byl tento slavnostní večer vysílán celosvětově v on-line přímém přenosu.

Fanoušci s celého světa tak mohli poprvé vidět týmové dresy, plány týmu na rok 2015 a nová videa.

„Tým Cannondale-Garmin má před sebou velké věci, a tento večer je pouze začátek,“ řekl Scott Rittschof, Senior Vice President a generální manažer značky Cannondale. „Máme velké štěstí, že máme takto silný a mladý tým s velkými možnostmi a skvělé parntery, který tento tým podporují.“

Partneři týmu jsou firmy Cannondale, Garmin, New Balance, Mavic, Castelli, POC, FSA/Vision, Fizik, Kinnetic.

DATA | /clanky/cannondale-garmin | kolo.jpg

Tým bude využívat tři závodní kola:

Cannondale SuperSix EVO Hi-Mod – nekompromisní závodní stroj, který budou jezdci využívat na závodech Grand Tour a v ardenských klasikách. Se svými 700 gramy se jedná o nejlehčí rám běžné produkce světa využívající technologie BallisTec carbon a systém tlumení rázů SPEED SAVE.

Cannondale Synapse Hi-Mod – kolo pro různé silniční povrchy, hodiny v sedle, špatné počasí a závody startu sezony. Dokonalé tlumení díky technologii mikropružení SAVE PLUS, maximální výkon s karbonovými vlákny BallisTec a technologií Power Pyramid.

Cannondale Slice RS je stvořen pro maximální rychlost a bude využíván pouze v časovkách, kde je maximální prioritou se co nejrychleji dostat z bodu A do bodu B.

DATA | /clanky/cannondale-garmin | tym.jpg

Soupiska:


Tým Cannondale-Garmin má velmi zajímavou soupisku mladých a nadějných talentů 27 jezdců z 14 různých zemí. Hlavní mise týmu je především vytváření budoucích talentů z mladých posil jako je Joe Dmbrowski, Alberto Bettiol, Davide Formolo, Matej Mohoric, Kristoffer SkJerping, Davide Villella a Ruben Zepuntke. Tato skupina bude mít oporu ve zkušených jezdcích jako je Dan Martin, vítěz Giro di Lombardia 2014 a celkově sedmý na Vueltě, Ryder Hesjedal, vítěz Gira 2012 a vítěz etapy na Vueltě 2014, Ramunas Navardauskas, vítěz etapy na Tour de France 2014 a šampion Litvy v časovce a Andrew Talansky, vítěz Dauphine 2014 a nejlepší jezdec Ameriky na Tour de France 2013 s celkovým 10 místem.

 

Záznam přímého přenosu:

 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.