Nový Slice 2015

O Cannondale / Novinky / Nový Slice 2015
Představujeme nový Slice 2015

Triatlon je sportem, ve kterém rozhoduje vyvážený výkon. Sportovci musí být dobří ve třech zcela odlišných disciplínách. A pokud se zaměří pouze na jednu z nich, na dalších dvou ztratí. Vítězství bere ten, kdo dokáže podat kvalitní výkon ve všem.

Věříme, že ideální triatlonové kolo musí být vytvořeno ve stejném duchu.

Při tvorbě potřebujete notnou dávku nadhledu na celý tento sport, a ne se pouze zaměřit na výsledky měření v aerodynamickém tunelu. Vidět skutečný život a výzvy, kterým závodníci při závodech čelí: hory, nekvalitní povrch a díry na vozovce, cestování a boční vítr. A především to, že po cyklistické části následuje ještě běh. Důležité zaměření na aerodynamiku kola musí být doprovázeno dalšími faktory, jako je hmotnost, komfort, snadné ovládání a jednoduchá montáž a demontáž. Tomuto souhrnu říkáme Real-Tri Tech. Opravdové výhody pro opravdové triatlety.

Sportovcům s kvalitním a vyváženým výkonem přinášíme kolo s vyváženými vlastnostmi. Nový Slice je nejlehčí a nejkomfortnější, má nejlepší posed a skvělé ovládání. Nejlepší Tri mašina, kterou jsme kdy vytvořili.

Nízká hmotnost

Díky propracované konstrukci BallisTec Carbon a komolému aero profilu trubek TAP (Truncated Aero Profile), je nový Slice NEJLEHČÍ triatlonový rám světa (1020 g) s nejlepším poměrem tuhosti k hmotnosti pro maximální výkon ve stoupáních a při akceleraci.

Aerodynamické a opravdu dynamické

Komolý aero profil trubek TAP nového Slice přináší benefity pro aerodynamiku, ale je zároveň lehčí, tužší, pevnější, a má lepší charakteristiku při bočním větru.

Opravdový Tri posed

Slice má Real-Tri geometrii, která přináší lepší posed pro více sportovců, protože je vytvořen na základě tisíců údajů od našeho partnera Guru, zabývající se správným nastavením posedu. Lepší posed na kole = lepší výkon.
 

 

KOMFORT = rychlost

Díky pokročilé technologii mikropružení na vidlici a zadní stavbě AERO SAVE a průchodnosti rámu pro pláště o rozměru až 28C je nový Slice nejkomfortnější a nejlépe vibrace pohlcující kolo na trhu.

ŘÍZENÍ – Stabilita je rychlost
 

Pro triatlonové kolo je stabilní jízdní projev klíčový parametr hry. Nízké těžiště, položený úhel hlavy a velký rozvor umožňuje udržet stálé tempo bez ohledu na podmínky, takže jezdec jede uvolněný a dobře předává energii do pedálů.

Běžný triatlet nejezdí s mechanikem

Abychom snížili stres před startem na minimum, je Slice vybaven několika život zpříjemňujícími detaily. Vertikální patky zlepšují výměnu kola, brzdy s přímou montáží mají lepší výkon, kompletní vnitřní kabeláž usnadňuje výměnu lanek. K tomu standardní představec a prostor pro dvě lahve. Prostě vše pro jednoduchou montáž, snazší cestování s kolem a následně lepší výkon.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.