LAB71

 

Přichází LAB71.

Nejlepší z nejlepších. LAB71 stvořeno jako divize s jasným posláním: vyrábět kola snů. Nejlehčí. Nejrychlejší. Každý detail je promyšlený. Každá malá součástka testována. Každý materiál vylepšován. Jsou to produkty, po kterých se touží. Kola, která lákají, inspirují a překonávají očekávání. Kola, která vám otevírají dveře nepředstavitelných možností. Představujeme LAB71.

 

 

 

Nelze porazit někoho,
kdo se nikdy nevzdá

 

 

Výkon až na prvním místě.

Od roku 1971 je pro nás výkon klíčovým hlediskem. U LAB71 je to to jediné, na čem záleží. Rámy a kola, nesoucí toto označení, jsou vyrobeny tak, aby dominovaly.

 

 

Umění zušlechťování.

Bereme naše nejrychlejší, nejinovativnější a nejzajímavější kola a zdokonalujeme je na další úroveň. Nejlepší z nejlepších. Špičkové materiály, precizní povrchové úpravy, prémiové komponenty a speciální prvky. LAB71 je to nejlepší, co jsme kdy vytvořili.

 

 

Vše pro jízdu. A jezdce.

Kola od LAB71 nejsou určena k pověšení na zeď. Jsou to vysněná kola, navržena, zkonstruovaná a vyrobená tak, aby vás udělala ještě rychlejšími. Budete cítit výhodu, nadšení a radost ze zlepšení vašich nejlepších výkonů.

 

 

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.