Cannondale na veletrhu For Bikes 2017

O Cannondale / Novinky / Cannondale na veletrhu For Bikes 2017
Veletrh For Bikes 2017 se blíží, a proto bychom vás velmi rádi pozvali na tuto zajímavou akci. Navštívit nás můžete o prvním dubnovém víkendu od 31. 3. do 2. 4. v hale 2A, kde značku Cannondale najdete společně se značkou GT Bicycles a SRAM.

Na co se můžete těšit od značky Cannondale?

U Cannondale se uvidíte průřez celé široké kolekce kol této značky. Z novinek zmiňme například zcela nový celoodpružený ebike Moterra, který se chlubí unikátně vestavěným motorem Bosch CX do rámu. Součástí tzv. Trosion Boxu je i unikátně integrovaná baterie. Největší hmotnost kola je tak velmi nízko ve středu rámu a minimálně narušuje jízdní projev kola.

Cannondale Moterra

Další novinka hodná pozornosti je závodní silniční kolo SuperSix EVO vybavené kotoučovými brzdami. Tento druh brzd si pomalu ale jistě razí cestu do profi pelotonu a značka Cannondale zde patří jistě k průkopníkům. Její tým konstruktérů dokázal posílit přední i zadní vidlici, umně skrýt kabeláž a k tomu udržet hmotnost celého rámu na minimálních hodnotách.

Cannondale SuperSix Evo Disc

Na stánku nemůže chybět ani největší lákadlo – novinka představená v květnu loňského roku nový Cannondale Scalpel-Si. Kolo nabité technologiemi, jako je Ballistec Carbon, Asymetrická zadní stavba či vidlice Lefty nenechá jistě jakéhokoli fanouška značky chladným. Poprvé bude naživo k vidění Scalpel-Si osazený sadou SRAM Eagle.

Cannondale Scalpel Si Eagle

Co dalšího na stánku uvidíte?

Značka GT Bicycles představí nový GT Zaskar 29", u značky SRAM si můžete prohlédnou novou sadu SRAM Eagle či elektronickou silniční sadu SRAM etAp. Více informací najdete v tomto článku.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.