Quick Neo

Síla pro masy

Zlepšete si kondici. Jeďte dál. Stíhejte rychlejším jezdcům, anebo je nechejte za sebou… Se sportovním posedem, nízkou hmotností a rozumnou cenou dělá Quick NEO zábavu elektrokol dostupnou všem.

KLÍČOVÉ PRODEJNÍ PRVKY

Pokročilý design hliníkových trubek Cannondale

Krásné tvary trubek, hladké svary, vnitřní vedení bowdenů a bezproblémová integrace pohonné jednotky. To vše je na Quick NEO díky více než 30 leté zkušenosti značky Cannondale s výrobou hliníkových rámů.

Jisté ovládání

Stabilní a jisté ovládání spolu s pozicí jezdce, jenž vyvažuje vzpřímený komfort se sportovní účinností, dělá Quick NEO kolem, na kterém je prostě bomba jezdit.

Chytré velikosti

Rámy Quick NEO mají novou geometrii, která má lepší dosah na řidítka a konsistentní skoky mezi jednotlivými velikostmi ve výšce rámu a jeho délce. Díky tomu lépe sedí všem jezdcům i v nejmenších dámských velikostech.

Integrovaný pohon

Pohonná jednotka Shimano STEPS 6000 poskytuje hladký a přirozený pocit asistence spolu s vysokým výkonem v lehkém a tichém provedení.

Quick NEO Tourer

Modely Quick NEO Tourer jsou vybaveny zadním nosičem, blatníky a světly Herrmans LED. Díky tomu jsou tyto modely super rychlými koly do městského provozu, stejně jako parťáky pro všechny druhy dobrodružství.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.