Topstone NEO SL

Více zábavy, méně námahy

Lehký, schopný a velmi univerzální gravel bike s elektrickou dopomocí, na kterém hravě zdoláte náročná stoupání, prozkoumáte dosud neobjevená místa a zintenzivníte své každodenní zážitky z jízdy.

Neviditelná dopomoc

Nenápadně řešený a výkonný elektromotor Mahle ebikemotion X35+ nabízí vysokou míru zábavy a čistý ničím nerušený zážitek z jízdy.

Připraven na dobrodružství

Tento lehký a plně funkční gravel bike je díky mnoha montážním bodům pro lahve a brašny plně připraven pro dlouhá celodenní dobrodružství.

Jisté ovládání.

Celkově vyvážená geometrie nabízí dostatečně pohodlný posed pro mnohahodinové jízdy, ale zajišťuje i plnou kontrolu při jízdě v terénu.

Hladký a schopný

Dostatek prostoru pro pláště až do šíře 42 mm je zárukou pohodlí, spolehlivého záběru a schopnosti přenést vás i přes velmi hrubé nerovnosti.

Technologie

Dokonalá výkonnostní geometrie

Perfektní kombinace dostatečně vzpřímené pozice s možností nízkého úchopu řídítek nabízí pohodlí pro dlouhé jízdy ale i vynikající ovladatelnost a potenciál pro rychlou jízdu.

Dokonalá výkonnostní geometrie

Intuitivní ovládání

Ovladač integrovaný do horní rámové trubky vám umožní aktivovat celý systém, zvolit si režim dopomoci a zkontrolovat aktuální stav baterie, a to vše pomocí jednoho tlačítka. Vaše řídítka tak zůstávají stále čistá jako na běžné kole.

Intuitivní ovládání

Navýšený výkon

V zadním náboji umístěný elektromotor Mahle ebikemotion představuje dopomoc o výkonu 250 W. Motor je poháněn plně integrovanou 250Wh baterií. Díky své nízké hmotnosti a plné integraci tak o motoru víte pouze a jen když jej využí

Navýšený výkon

Propojeno

Integrovaný senzor Cannondale umístěný na náboji předního kola vám sdělí přesnou rychlost, trasu a vzdálenost, vaše kolo zaregistruje a připomene vám, že je čas jej servisovat. To vše zdarma pomocí aplikace Cannondale App.

Propojeno

Snadné dobíjení

Jednoduchá obsluha a přímý přístup k nabíjecímu portu vám umožní snadné a rychlé dobití baterie. Nebo prostě a jednoduše do portu připojte dodatečný zdroj a navyšte celkovou kapacitu baterie na 450 Wh!

Snadné dobíjení

Široká prostupnost pláště

Spousta prostoru pro osazení objemnými plášti až do šíře 42 mm.

Široká prostupnost pláště
Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.