SuperSlice

Čistokrevná rychlost

Divoce rychlý, nádherně jednoduchý a inteligentně progresivní, nový SuperSlice je zbraní pro triatlonisty a časovkáře, kteří chtějí hyperintegrovanou rychlost bez komplikací okolo.

KLÍČOVÉ PRVKY

» Nízký odpor vzduchu

Jednoduchý, čistý a elegantní design poskytuje neuvěřitelnou aerodynamiku, minimalizuje odpor vzduchu ve všech důležitých úhlech, ve kterých jezdec stráví většinu času.

» Kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy jsou budoucnost. Nastavují se snadněji než integrované ráfkové bzdy, umožňují lepší aerodynamickou optimalizaci rámu a vidlice a odpadají díky nim starosti a omezení s šířkou ráfku a brzdné plochy u různých setů kol.

» Rychlý posed

Nízká přední část umožňuje agresivní posed a velké množství snadno nastavitelných pozic vám umožní perfektně posed poladit.

» Tuhost bez kompromisů

Obzvláště tuhá oblast středu a hlavová trubka zajišťují vynikající zrychlení a díky relativně položenému úhlu (71,5°) hlavové trubky i stabilní řízení bez dramat za jakékoliv situace.

» Přátelštější vůči mechanikům.

Vedení kabeláže v jednom kuse, jednoduše nastavitelné kotoučové brzdy, integrovaná kompatibilita s elektronickým řazením a snadno přístupné prostory u představce a hlavové trubky zajišťují cestování, sestavování a údržbu mnohem jednodušší než u ostatních časovkářských strojů.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.