SystemSix

Nejrychlejší silniční kolo na světě.

Pokud rádi jezdíte rychle, tak zcela nový SystemSix vám umožní jet rychleji. Je to prostě fakt. Výsledkem intenzivního několikaletého vývoje je kompletní integrovaný systém, který jezdci přináší vyšší rychlost ve více situacích, který na trhu nemá obdoby. Dopřejte si vyšší rychlost díky nejrychlejšímu UCI schválenému silničnímu kolu na světě.

KLÍČOVÉ PRVKY

» Jeďte rychleji. Snadněji.

SystemSix má nejnižší aerodynamický odpor ze všech silničních kol na trhu. Jelikož kolo představuje 30 % celkového aerodynamického odporu, tak je potřeba menšího výkonu pro jakéhokoliv jezdce při jakékoliv rychlosti.

» Rychlejší ve stoupáních.

Aero výhoda modelu SystemSix z něj dělá rychlejší kolo ve stoupáních než lehká vrchařská kola a to až do 6% sklonu nebo prudšímu - záleží na poměru hmotnosti a výkonu jezdce. Pro představu nejnáročnější stoupání na Tour mají v průměru 7 - 8 %.

» Rychlejší ve sjezdech.

Při sjezdu z 5% klesání potřebuje jezdec na tradičním lehkém kole alespoň 300 wattů, aby stačil jezdci jedoucímu na kole SystemSix v základní vytrvalosti.

» Rychlejší na rovinách.

Při rychlosti 48 km/h vám SystemSix ušetří přes 50 wattů. To je velmi vysoké číslo, když se vezme v potaz fakt, že funkční prahový výkon závodních cyklistů je kolem 350 wattů. A dokonce i při jízdě v závětří získáváte 60 % výhody.

» Rychlejší ve sprintech.

Ve 200 m dlouhém sprintu se dvěma jezdci sprintujícími s výkonem 1000 wattů bude jezdec na kole SystemSx v cíle dříve o 4 délky kola.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.