Quick NEO EQ

RYCHLÝ FITNESS

Nakopněte své cvičení na tomto rychlém, hbitém a sportovním stroji. Díky jistému a hbitému řízení a elegantně integrovanému pohonu přináší nové Quick NEO novou úroveň vzrušení z rychlosti při každé vyjížďce.

KLÍČOVÉ PRVKY

» POHODLNÁ RYCHLOST

Quick NEO nabízí skutečnou rychlost silničních kol, pohodlí a ovladatelnost vzpřímeného posedu s rovnými řidítky a ten typ řízení, díky kterému budete vyhledávat silnice s nejvíce zatáčkami.

» ČISTÝ VÝKON

Motor Bosch Generation 3 Active Line Plus je perfektním pohonem pro sportovní ježdění. Je lehký, tichý a výkonný a má prakticky nulový odpor při odpojení.

» OBROVSKÝ DOJEZD

Velká 500Wh PowerTube baterie je integrovaná do spodní rámové trubky a poskytuje dostatek energie i pro ty nejdelší vyjížďky.

» JISTÉ OVLÁDÁNÍ

Geometrie OutFront přináší stabilitu ve vyšších rychlostech s hbitostí silničního kola. Jako bonus snižuje šanci, že si budete kopat špičkou tretry o přední kolo u menších velikostí rámu.

» PŘIPRAVENO NA COKOLI

Odnímatelný můstek blatníku, úchyty na nosič a příprava pro světlo znamenají, že Quick NEO je připraven na všechny své povinosti. Má dokonce i stojánek. Skutečnou doménou je však rychlé dojíždění, koukněte i plně vybavený Quick NEO EQ.

Cannondale - Logo
[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky Cannondale.